Adres
Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. Polat Apt. No: 10 A-B Şişli/İstanbul
Email
tolgahandanstr@gmail.com
Telefon
05332069808

02123566868

MEB SINIFLARIMIZ

Serbest Stil Danslar

Image

Serbest Stil Danslar MEB sınıflarımıza kendi partnerinizle gelebileceğiniz gibi, bireysel olarak da kayıt yaptırabilirsiniz. Sınıflarımız açılmadan önce yapılan kayıtlarda mümkün olduğu kadar eşli dans edilebilecek çalışma ortamı sağlanılmaktadır. Serbest Stil Danslar MEB sınıflarımıza kayıt yaptırdığınızda aşağıda yazılı dansların tümünün eğitimini bir arada alırsınız.

"Hip Hop, Popping, Locking, Krumping, House, Dancehall, Breaking, Disco, Street Jazz"

Dans sanatında amatör veya profesyonel olarak iyi bir kariyer edinmek istiyorsanız veya dansı kendinize bir meslek olarak görüyorsanız, hedeflerinizde Usta Dans Öğreticisi olmak varsa T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, E-Devlet'inizde sizinle birlikte sonsuza kadar kalacak olan, tüm dünyada belge olarak kullanabileceğiniz KURS BİTİRME BELGESİ alabileceğiniz kursumuzun sınıflarından birisine katılmalısınız.

MEB Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kurslarının sınıf kontenjanı 16 kişiliktir.

Kontenjanlarımız dolduktan sonra sınıflarımız açılarak eğitime başlanmaktadır.

Serbest Stil Danslar MEB sınıfımızın eğitim müfredatı 180 ders saatidir.

E-Devlet Sistemi

Belge Sorgulama

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Usta Dans Öğreticisi sınıflarımızdan alacağınız belge E-devlet sisteminize işlenir ve "Milli Eğitim Bakanlığı/Kalfalık, Ustalık, Usta Öğreticilik ve İş Yeri Açma Belgesi Sorgulama" bölümünde sonsuza kadar sizinle birlikte kalır.

MEB Mezunlarımız İçin Tıklayınız

Ayrıntılı Bilgi için: 05332069808

KRS-One

Sanatçı

"Hip hop müzikten daha fazlasıdır; Hip hop diğer müzik türlerinin asla aşmadığı kültürel sınırları aşmıştır. Hip hop yalnızca dinlediğiniz müzik değildir. Yürüme, konuşma, giyinme ve hareket etme şeklimizdir. Hip hop, bütün bir neslin ruh halidir. Otuz yıldır güçlü olan bizler Hip hop kuşağıyız. Rap yaptığımız şeydir, Hip hop ise yaşama şeklimizdir!"

Diğer Sınıflarımız

Göz Atmaya Ne Dersiniz?

Kararsız Mısınız?

Öncelikle "okulunuzu, ortamı, sınıflarınızı görmek istiyorum" derseniz bize uğrayabilirsiniz. Hangi dans sınıflarına katılacağınız konusunda kararsız mısınız? Hiç sorun değil. Arayın veya gelin görüşelim, seveceğiniz dans sınıfınızı beraber seçelim.

  • Kayıt İçin: Okulumuz sekreterliğinde rahatça kaydınızı yaptırabilirsiniz.
İletişim

Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. Polat Apt. No: 10 Şişli/Mecidiyeköy, İstanbul

05332069808 - 02123566868

05332069808

tolgahandanstr@gmail.com

Navigasyon

Haritadan "Daha büyük haritayı görüntüle" yazısına veya "Navigasyon Yol Tarifi için Tıklayınız" butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Navigasyon Yol Tarifi için Tıklayınız

© tolgahandans.com. Tüm hakları saklıdır.