Adres
Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. Polat Apt. No: 10 A-B Şişli/İstanbul
Email
tolgahandanstr@gmail.com
Telefon
05332069808

02123566868

HOBİ SINIFLARIMIZ

Modern Dans & Stretching

Image

Modern dans, 20. yüzyılın başlarında balenin değişmez kurallarına tepki olarak gelişen bir dans türüdür.Bu dans, hemen her tür müziğe uydurulabilir. Yeni hareket stilleri yaratmak için diğer dans hareketleriyle birleştirilebilir. Modern dansta amaç, vücudun doğal duruşundan yararlanmaktır. 2. Dünya savaşının başlarından itibaren yapılmaya başlanmıştır. O zamanlar sadece bir dans türü olarak görülen modern dans şimdi dinlendiricidir ve her müzik türüne ayak uydurabilir.

Stretching & Kondisyon Derslerinin Faydaları

Kaslarınızın daha esnek ve güçlü olmasını,

Kas ve eklem ağrılarınızın azalmasını,

Duruş bozuklarınızı düzelmesini,

Esneklik ve sağlam bir performans kazanmanızı,

Beden kondisyonunuzun ve bedensel bilincinizin artmasını,

Bedeninizdeki hareket sınırlarının genişlemesini,

Doğru nefes alıp vermenizi,

Zihnimizi boşaltmanızı ve stresten kurtulmanızı,

Bedensel gücünüzü doğru ve uzun süreli kullanabilmenizi sağlar.

Hareket kabiliyetinin artırılmasında, İnsan Bedenindeki toksinlerin atılmasında Vücutta Anti-aging etkisi yaratması Kan dolaşımını ve nabzı dengelemesi sebebiyle genel sağlık durumunu iyileştirerek psikolojik rahatlama stretching (esnetme egzersizleri) ve kondisyon önemli bir yer tutmaktadır. Dans, klasik bale, modern dans, latin dans, tango ve hip-hop/jazz dans ile ilgilenen ve dansında belirli bir esneklik ve güce ihtiyaç duyan katılımcılar için idealdir. Söz konusu sağlık problemlerini yaşayan, yaşamak istemeyen, kilo kontrolüne ve ideal bir forma, güçlü ve zinde bir bedene, bedensel ve ruhsal dengeye sahip olmak isteyen, kısacası bedenine ve kendine değer veren her yaşta katılımcı için uygundur.

Kursiyerlerimiz Hobi sınıflarımızın kurslarının bir kuruna 16 haftada toplam 32 ders devam ederler. Ayrıca pratik çalışmalar uygulanır. Kursiyerlerimiz kursa haftada 1 gün 10 dk.'lık teneffüs dahil olmak üzere üst üste 2 ders eğitim-öğretim alarak toplam 1 saat 40 dakika katılırlar. Eğitim-öğretim derslerine kursiyerin devamsızlığı durumunda kursiyer en fazla iki kez olmak üzere telafi dersi alır. Pratik çalışmalar hafta sonları saat 19:00'dan sonra yapılır. Derslere devamlılık esastır ancak 16 haftalık kurs süresince dersini kaçıran kursiyerler en fazla 2 ders telafi dersi alabilirler.

Ayrıntılı Bilgi için: 05332069808

Nyjah Huston

Sporcu

"Stretching, her zaman güne iyi bir şekilde başlamama yardımcı olur."

Diğer Sınıflarımız

Göz Atmaya Ne Dersiniz?

Kararsız Mısınız?

Öncelikle "okulunuzu, ortamı, sınıflarınızı görmek istiyorum" derseniz bize uğrayabilirsiniz. Hangi dans sınıflarına katılacağınız konusunda kararsız mısınız? Hiç sorun değil. Arayın veya gelin görüşelim, seveceğiniz dans sınıfınızı beraber seçelim.

  • Kayıt İçin: Okulumuz sekreterliğinde rahatça kaydınızı yaptırabilirsiniz.
İletişim

Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. Polat Apt. No: 10 Şişli/Mecidiyeköy, İstanbul

05332069808 - 02123566868

05332069808

tolgahandanstr@gmail.com

Navigasyon

Haritadan "Daha büyük haritayı görüntüle" yazısına veya "Navigasyon Yol Tarifi için Tıklayınız" butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Navigasyon Yol Tarifi için Tıklayınız

© tolgahandans.com. Tüm hakları saklıdır.