DANS ETMEK İSTİYORUM
Evet , İŞTE dans, sanat, spor, İŞTE müzik ve eğlence, hepsi birarada bizde. Türkiye’nin İLK dans grubu olan ünlü TOLGA HAN DANS Grubunun yaratıcısı, İLK Türkiye şampiyonu MİLLİ dansçımız, DÜNYA danslarında İLK M.E.B onaylı diploma veren dans kurslarının kurucusu. Düğün dansları ve Çocuklara dans derslerini İLK başlatan, Dansı, Dans sporlarını ülkemizde sevdiren ve yaygınlaştıran, Türkiye’nin İLK federasyon BAŞKANI ve uluslararası temsilcisi olan dansın EFSANE ismi TOLGA HAN yönetiminde 7 den 70 e dans etmek isteyen herkesi birlikte dansa davet ediyoruz. Yeter ki siz isteyin. Kursumuza gelerek dans etmeye ilk adımınızı birlikte atalım. Tüm danslar garantili öğretilir. Bize güvenebilirsiniz.
TOLGAHAN DANS KURSU Mecidiyeköy

Modern Dans ve Stretching & Kondisyon Dersleri

Ayrıntılı bilgi için bize (0212) 356 68 68 ve (0533) 206 98 08 telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Modern Dans ve Stretching & Kondisyon Dersleri
Modern Dans ve Stretching & Kondisyon Dersleri

Modern dans, 20. yüzyılın başlarında balenin değişmez kurallarına tepki olarak gelişen bir dans türüdür.

Bu dans, hemen her tür müziğe uydurulabilir. Yeni hareket stilleri yaratmak için diğer dans hareketleriyle birleştirilebilir. Modern dansta amaç, vücudün doğal duruşundan yararlanmaktır.

2. Dünya savaşının başlarından itibaren yapılmaya başlanmıştır. O zamanlar sadece bir dans türü olarak görülen modern dans şimdi dinlendiricidir ve her müzik türüne ayak uydurabilir.


STRETCHING & KONDİSYON DERSLERİNİN FAYDALARI

 • Kaslarımızın daha esnek ve güçlü olmasını,
 • Kas ve eklem ağrılarımızın azalmasını
 • Duruş bozuklarımızı düzeltmemizi
 • esneklik ve sağlam bir performans kazandırır
 • Beden kondisyonunuzun ve bedensel bilincimizin artmasını
 • Bedenimizdeki hareket sınırlarının genişlemesini
 • Doğru nefes alıp vermemizi
 • Zihnimizi boşaltmamızı ve stresten kurtulmanızı
 • Bedensel gücümüzü doğru ve uzun süreli kullanabilmemizi
 • Hareket kabiliyetinin arttırılmasında,
 • İnsan Bedenindeki toksinlerin atılmasında
 • Vücutta Anti-aging etkisi yaratması
 • Kan dolaşımını ve nabzı dengelemesi sebebiyle genel sağlık durumunu iyileştirerek psikolojik rahatlama stretching (esnetme egzersizleri) ve kondisyon önemli bir yer tutmaktadır.

Dans (Klasik Bale, Modern Dans, Latin Dans, tango ve Hip-Hop/Jazz Dans) ile ilgilenen ve dansında belirli bir esneklik ve güce ihtiyaç duyan katılımcılar için idealdir.

Söz konusu sağlık problemlerini yaşayan, yaşamak istemeyen, kilo konrolüne ve ideal bir forma, güçlü ve zinde bir bedene, bedensel ve ruhsal dengeye sahip olmak isteyen,

Kısacası bedenine ve kendine değer veren her yaşta katılımcı için uygundur

1 Kur Kurs İçin Ücretlendirme ve Ödeme Şekilleri :

Kursiyerlerimiz Hobi sınıflarımızın kurslarının bir kuruna 16 haftada toplam 32 ders devam ederler. Ayrıca - PRATİK  çalışmalar uygulanır . Kursiyerlerimiz kursa haftada 1 gün 10 dklık teneffüs dahil olmak üzere üstüste 2 ders Eğitim-ÖĞRETİM alarak toplam 1 saat 40 dakika katılırlar. Eğitim-Öğretim derslerine kursiyerin devamsızlığı durumunda kursiyer en fazla iki kez olmak üzere telafi dersi alır.PRATİK çalışmalar  Hafta sonları Saat 19:00 dan sonra yapılır.  

1 Kişi için 16 Haftalık 1 Kur 32  derslik Kurs Ücreti Ödeme Şekilleri:

 TAKSİTLİ  ÖDEME :  4 x 225 = 900 tl + KDV 

Nakit veya Tek çekim Kredi Kartında indirimli fiyat Toplam 800 + KDV TL’dir

Açıklama Derslere devamlılık esastır ancak 16 haftalık kurs süresince dersini kaçıran kursiyerler en fazla 2 ders telafi dersi alabilirler.


Tolga Han Dans Tolga Han Dans (0212) 356 68 68 dans@tolgahandans.com