HIP HOP

Ayrıntılı bilgi için bize
(0212) 356 68 68 ve (0533) 206 98 08
nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz


Hafta Sonu Çocuk Dans Sınıfları

Çocuklar için kurslarımız sadece Cumartesi veya Pazar günleridir. Tercih edeceğiniz güne göre haftada bir gün 10 dakikalık teneffüs dahil 1 saat 30 dakikadır.

Cumartesi Pazar Çocuk Sınıflarımız İçin Ücretlendirme ve Ödeme Şekilleri

Çocuk sınıflarımızın kursları haftada bir gün 10 dk teneffüs dahil olmak üzere 1 saat 30 dakikadır 1 kur kurs programımız 16 hafta sürmektedir.

Bir dönemde kursiyerlerimiz 2 kurs 32 haftalık süre içerisinde haftada 1 gün 2 ders üst üste olmak üzere toplam 64 ders saatine katılırlar.

Çocuk sınıflarımızın kursu Mayıs ayının son haftasında biter. Hazıranın ilk haftası sene sonu gösterilerini sunarlar. Ayrıca yeni yılın başından sonra ise her Cuma ekstra ders saati ücretli olarak performans dersleri vardır. Derslere devamlılık esastır ancak 16 haftalık kurs süresince dersini kaçıran kursiyerler en fazla 2 ders telafi dersi alabilirler.16 Haftalık kurs sonunda devam eden kursiyerler ödemelerini yıl sonuna kadar kalan süredeki ücretlerini öderler.

Hip Hop, Latin Dansları, Show Dans, Modern Dans ve Bale Eğitiminin Çocukların Gelişimindeki Etkileri

Dansın her türü büyüme çağındaki çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini her açıdan etkiler. Dans etmek sistemli ve düzenli yapıldığında oldukça yararlı sonuçlar doğurmaktadır. Hem bedeninizi hem ruhunuzu geliştiren dans dersleri de çocuğunuzun alabileceği en faydalı eğitimlerdendir. Doğru yöntemlerle yapılan eğitimlerin yararları ise:

Esnek, sağlam, ince, zarif, yani estetik bir görünüşe sahip olurlar.

Bir zaman sonra tüm hareketlerine oturuşu, duruşu, kalkışı, yürümesi hatta konuşması bile değişir.

Yaratıcılıkları artar.

Ekip halinde çalışmayı öğrenirler.

Dinledikleri klasik müzikler ile müzik kulağı ve zevki gelişmektedir.

Kendini ifade edebilme yeteneği gelişecektir.

Özgüveni artacaktır.

Sevdiği, zevk aldığı bir amaca yönelerek mutlu olacaktır.

Mutlaka sizin de çocuklarınız için ayıracak bir zamanınız vardır yeter ki siz isteyin. Sevgilerimizle…

Veli Hobi Sınıflarımız

Çocuklarını kursa getiren velilerimiz için açılan sınıflardır. Velilerimiz isterlerse çocuklarının katıldığı kurslarla aynı saatlerde veliler için açılan ayrı bir sınıftaki Hobi sınıflarımıza katılarak zamanlarını değerlendirebileceklerdir.

Call Now Button
× Whatsapp'tan bize ulaşın