DANS ETMEK İSTİYORUM
Evet , İŞTE dans, sanat, spor, İŞTE müzik ve eğlence, hepsi birarada bizde. Türkiye’nin İLK dans grubu olan ünlü TOLGA HAN DANS Grubunun yaratıcısı, İLK Türkiye şampiyonu MİLLİ dansçımız, DÜNYA danslarında İLK M.E.B onaylı diploma veren dans kurslarının kurucusu. Düğün dansları ve Çocuklara dans derslerini İLK başlatan, Dansı, Dans sporlarını ülkemizde sevdiren ve yaygınlaştıran, Türkiye’nin İLK federasyon BAŞKANI ve uluslararası temsilcisi olan dansın EFSANE ismi TOLGA HAN yönetiminde 7 den 70 e dans etmek isteyen herkesi birlikte dansa davet ediyoruz. Yeter ki siz isteyin. Kursumuza gelerek dans etmeye ilk adımınızı birlikte atalım. Tüm danslar garantili öğretilir. Bize güvenebilirsiniz.
TOLGAHAN DANS KURSU Mecidiyeköy

Hip-Hop Freestyle

Ayrıntılı bilgi için bize (0212) 356 68 68 ve (0533) 206 98 08 telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Hip-Hop Freestyle
Hip-Hop Freestyle

Hip-Hop,Urban, Disco Dans, Popping, House Dance Ücretlendirme ve Ödeme Şekilleri 

1 Kur Kurs İçin Ücretlendirme ve Ödeme Şekilleri :

Kursiyerlerimiz Hobi sınıflarımızın kurslarının bir kuruna 16 haftada toplam 32 ders devam ederler. Ayrıca - PRATİK  çalışmalar uygulanır . Kursiyerlerimiz kursa haftada 1 gün 10 dklık teneffüs dahil olmak üzere üstüste 2 ders Eğitim-ÖĞRETİM alarak toplam 1 saat 40 dakika katılırlar. Eğitim-Öğretim derslerine kursiyerin devamsızlığı durumunda kursiyer en fazla iki kez olmak üzere telafi dersi alır.PRATİK çalışmalar  Hafta sonları Saat 19:00 dan sonra yapılır.  

1 Kişi için 16 Haftalık 1 Kur 32  derslik Krs Ücreti Ödeme Şekilleri:

 TAKSİTLİ  ÖDEME :  4 x 265 = 1060  tl + KDV 

Nakit veya Tek çekim Kredi Kartında indirimli fiyat Toplam 900  + KDV TL’dir

Açıklama Derslere devamlılık esastır ancak 16 haftalık kurs süresince dersini kaçıran kursiyerler en fazla 2 ders telafi dersi alabilirler.

Tolga Han Dans Tolga Han Dans (0212) 356 68 68 dans@tolgahandans.com