İzel Anamurluoğlu

İzel Anamurluoğlu



2002-2006 Nimetullah Mahruki İlköğretim Okulu


2006-2007 Ahmet Mithat Efendi İlköğretim Okulu


2007-2010 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale İlköğretim Okulu Bale Ana Sanat Dalı Bölümü (Tam zamanlı)


2010-2014 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi Bale Ana Sanat Dalı Bölümü (Tam zamanlı)


2014-2018 İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü


2017-2018 Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Pedagojik Formasyon


2018 İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hareket ve Antrenman Bilimleri Yüksek Lisans öğrencisi


Özel Eğitimler


2000-2001 yılları Arası Maliye Spor Yüzme Klubü Yüzme Eğitimi


2000-2006 Yılları arası AB sanat Klasik Bale Eğitimi


2006-2007 Yılları arası Müjdat Gezen Sanat Merkezi Klasik Bale Bölümü


2010 yılı Aspat Bale Yaz Kampı


2011 İstanbul Uluslararası Bale Yarışması Bale Workshop


2012 Yılı Varna İnternational Summer Ballet Academy


2014 Yılı Tolgahan Dans Okulu MEB Usta Öğretici Eğitmen Programı






İş Deneyimi


2015-2016/ 2016-2017 Eğitim yıllarında  Tolgahan Dans Okulu 4-6 yaş arası klasik bale eğitmenliği.


2016-2017 Eğitim yılında 6-8 yaş arası Tolgahan Dans Okulu Klasik Bale Eğitmenliği.


2016-2017 Eğitim yılında 9-11 yaş Tolgahan Dans Okulu Performans sınıfı eğitmenliği.


2017 yılı TDSF Serbest stil Yarışması Dans şov hakemliği 


2017-2018 yılları arası Okul öncesi Anaokullarında Bale Eğitmenliği.


2017-2018 yılları arası çeşitli özel sanat etkinliklerinde solo performanslar.


2017-2018 Beylikdüzü Yüzme Kulübü Antrenörlük staj eğitimi.



Çalıştığı Eğitmenler


Alev Baymur(2000-2006)K.Bale~AB SANAT

Hülya Aksular (2006-2007)K.Bale~MSM

Zeynep Tutucu Azun (2007-2010)K.Bale~İ.Ü.D.K

Murat Kurtulmuş (2008-2010)K.Bale-Pas de deux~İ.Ü.D.K

Ayfer Zeren (2010)K.Bale~ASPAT BALE YAZ KAMPI

Uğur Seyrek (2010)Modern Dans-K.Bale~ASPAT BALE YAZ KAMPI

Tan Temel (2010)Modern Dans~ASPAT BALE YAZ KAMPI

Sernaz Demirel (2010)Modern Dans-Yoga~ASPAT BALE YAZ KAMPI

Zehra Tarım Özbal (2010-2014)K.Bale-Karakter Dans~İ.Ü.D.K

Oral Yazıcı (2010-2014)K.Bale-Pas de deux~İ.Ü.D.K

Mercan Selçuk (2012-2014)Modern Dans~İ.Ü.D.K

Rudolf Nureyev(2011)K.Bale Workshop

Sergei Tereshenko (2012-2014)K.Bale-Repertuar~İ.Ü.D.K

Natela Arobelidze (2012-2014)K.Bale-Repertuar~İ.Ü.D.K

Gilbert Mayer (2012)Advanced and Master Class~VARNA 

Aurora Bosch (2012)Classical Ballet~VARNA

Lilyana Dragouleva (2012)Advanced and Master Class~VARNA

Natalia Tarasova (2012)Character Dance~VARNA

Louise Frankenhuis (2012)Modern Techniques and Jose Limon Techniques~VARNA

Gianpiero Tiranzoni (2012)Modern Jazz~VARNA

Tolgahan Çinkitaş (2014)Sosyal Latin Dans~THDK-TDSF

Türker Bıyıklı (2014)Genel Fitness~İGÜ

Umut Davut Başoğlu(2014)Cimnastik~İGÜ

Melahat Kokalp(2015)~İGÜ

Kubilay Çimen (2016-2018)Yüzme İhtisas~İGÜ

Şeniz Parlakkılıç (2017) Yüzme İhtisas~İGÜ

Yasin Dönmez(2017-2018)Yüzme Asistan Antrenörlük~BEYLİKDÜZÜ YÜZME KULÜBÜ