MEB Özel Tolga Han Dans Kursu olarak Sağlık Bakanlığı, Bilim Kurulu ve Milli Eğitim Bakanlığı yönergeleriyle kursumuzda aldığımız tedbir ve yeni kurallar hep birlikte sağlıklı bir dönem geçirmemiz için aşağıda yer almaktadır.

1- Kursumuzda tüm hijyen önlemleri ve dezenfeksiyon çalışmaları titizlikle yürütülmektedir. Yüz yüze ders yapıldığı dönemlerde dezenfeksiyon işlemleri aralıksız devam edecek olup özellikle sık kullanılan alanlar olan aydınlatma butonları, kapı kolları, lavabolar gibi alanlar gün içerisinde sık sık dezenfekte edilecektir.

2- Velilerimiz küçük kursiyerlerimizi kursumuza bıraktıktan sonra kursumuzun bahçe kısmındaki bekleme alanında kurallara uygun bir şekilde bekleyeceklerdir. Kurs bitiminde de küçük kursiyerlerimiz velilerine kapıdan teslim edileceklerdir.

3- Öğrencilerimiz kurs binamızın girişine yerleştirilen Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen paspasından geçtikten sonra el antiseptiği kullanacak ve personelimiz tarafından ateş ölçümü gerçekleşerek kursumuza giriş yapabilecektir. Ateşi 37.5 derecenin üstünde olan öğrencilerimizin ise kursa girişine izin verilmeyecektir.

4- Kursumuza girişte maskesiz kursiyerler kesinlikle alınmayacaktır.

5- Giriş, koridor ve sınıflarımıza alkol bazlı el antiseptiği standları yerleştirilmiştir.

6- Kursumuzdaki ortak kullanım alanlarında ve sınıflarda sosyal mesafeye uyulması yönünde gerekli uyarı levhaları yer almaktadır.

7- Toplamda 15 dakika ara teneffüsü olan 1 saat 30 dakikalık kurslarımız, 15 dakikalık ara verilmeksizin 1 saat 15 dakika sürecektir. Ders bitiminden sonraki 15 dakikada sınıfların dezenfeksiyon ve havalandırma işlemleri yapılacaktır.

8- Soyunma odalarının mümkün olduğunca kullanılmaması için miniklerimiz, çocuklarımız ve yıldızlarımız ders giysilerini giymiş olarak ve yanlarında yedek maske bulundurarak geleceklerdir.

9- Sınıf kontenjanlarımız öğrenciler arasında gerekli sosyal mesafeyi sağlayacak şekilde tekrar belirlenmiştir.

10- Siz velilerimize ve öğrencilerimize uyguladığımız tüm kurallar, tüm kursumuz çalışanları için de uygulanmaktadır.

Dünya Toplum Danslarını Türkiye’de sevdiren Dansın efsane ismi Tolga Han yönetiminde kariyerli ve tecrübeli dans usta öğreticileri ile en iyi eğitimi ve diğer hizmetleri alabileceğiniz kursumuzda dansa olan sevginizi ciddiyet ve samimiyetle bütünleştirdiğimiz keyifli bir ortamda sizde MEB diplomalı Usta Dans Öğreticisi olabilme isteğinizi hayata geçirebilirsiniz.

Dans sanatında AMATÖR olarak iyi bir KARİYER edinmek istiyorsanız veya dansı kendinize bir MESLEK olarak görüyorsanız, hedefleriniz de Usta Dans Öğreticisi olmak varsa T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı KURS BİTİRME BELGESİ alabileceğiniz kursumuzun sınıflarından birisine katılmalısınız.

1- M.E.B. Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kurslarının sınıf kontenjanı 16 kişiliktir.

2- Kontenjanlarımız dolduktan sonra sınıflarımız açılarak eğitime başlamaktadır.

3- M.E.B Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kurslarının eğitim müfredatı 160 ders saatidir.

4- M.E.B Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kurslarının eğitim süresi 32 haftadır.

MEB Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kursu İçin Kurs Programı ve Ücretlendirme:

LATİN DANSLARI (Rumba, Cha-Cha, Jive,Pasadoble, Samba 160 Ders saati )

ve birlikte Sosyal Salsa, Bachata, Merenge, Sosyal Cha Cha için + 80 Ders saati

KURS GÜNLERİ VE SAATLERI

SALI – PERŞEMBE 20:20-22:00

Pratik Cumartesi 18:30-19:30

ÜCRET ve ÖDEME : M.E.B Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kursu Toplam Ücreti 2640 TL (Kredi kartı + KDV). Kredi kartına 8 taksit yapılır. Kurs kayıtlarında 330 TL 1 aylık ücreti kapora olarak alınır. Bakiyesi 2310 TL kurs başladıktan sonra 462 x 5 taksit olarak alınır.

ARJANTİN TANGO(Tango Vals, Milonga, Nuevo Tango)

KURS GÜNLERI VE SAATLERİ

SALI- CUMA 20:20-22:00

ÜCRET ve ÖDEME : M.E.B Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kursu Toplam Ücreti 2640 TL (Kredi kartı + KDV). Kredi kartına 8 taksit yapılır. Kurs kayıtlarında 330 TL 1 aylık ücreti kapora olarak alınır. Bakiyesi 2310 TL kurs başladıktan sonra 462 x 5 taksit olarak alınır.

SERBEST STİL (RNB, HİP-HOP,BREAK DANCE, DİSCO DANCE, FREESTYLE )

KURS GÜNLERİVE SAATLERİ:

PAZARTESİ – ÇARŞAMBA 18:30 -20:10

Kurslar Haftada 2 gündür.

ÜCRET ve ÖDEME : M.E.B Usta Dans Öğreticisi Yetiştirme Kursu Toplam Ücreti 2640 TL (Kredi kartı + KDV). Kredi kartına 8 taksit yapılır. Kurs kayıtlarında 330 TL 1 aylık ücreti kapora olarak alınır. Bakiyesi 2310 TL kurs başladıktan sonra 462×5 taksit olarak alınır.

160 Ders saatlik kursumuzu bitirerek alacağınız kurs bitirme belgesi dünyanın tüm ülkelerinde geçerlidir.