DANS ETMEK İSTİYORUM
Evet, İŞTE dans, sanat, spor, İŞTE müzik ve eğlence, hepsi bir arada bizde. Türkiye’nin İLK dans grubu olan ünlü TOLGA HAN DANS Grubunun yaratıcısı, İLK Türkiye şampiyonu MİLLİ dansçımız, DÜNYA danslarında İLK M.E.B onaylı diploma veren dans kurslarının kurucusu. Düğün dansları ve Çocuklara dans derslerini İLK başlatan, Dansı, Dans sporlarını ülkemizde sevdiren ve yaygınlaştıran, Türkiye’nin İLK federasyon BAŞKANI ve uluslararası temsilcisi olan dansın EFSANE ismi TOLGA HAN yönetiminde 7'den 70'e dans etmek isteyen herkesi birlikte dansa davet ediyoruz. Yeter ki siz isteyin. Kursumuza gelerek dans etmeye ilk adımınızı birlikte atalım. Tüm danslar garantili öğretilir. Bize güvenebilirsiniz.
TOLGA HAN DANS KURSU - MECİDİYEKÖY

Çocuk Dans Sınıfları

Ayrıntılı bilgi için bize (0212) 356 68 68 ve (0533) 206 98 08 telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Çocuk Dans Sınıfları
Çocuk Dans Sınıfları

Hafta Sonu Çocuk Dans Sınıfları

Çocuklar için kurslarımız sadece Cumartesi veya Pazar günleridir. Tercih edeceğiniz güne göre haftada bir gün 10 dakikalık teneffüs dahil 1 saat 30 dakikadır.

Kursiyerlerimizin ders saatleri programlarına uymalarını önemle duyururuz.

 Cumartesi Pazar Çocuk Sınıflarımız İçin Ücretlendirme ve Ödeme Şekilleri :

Çocuk sınıflarımızın kursları haftada bir gün 10 dk teneffüs dahil olmak üzere 1 saat 30 dakikadır 1 kur kurs programımız 16 hafta sürmektedir. Bir Dönemde kursiyerlerimiz 2 kurs 32 haftalık süre içerisinde haftada 1 gün 2 ders üstüste olmak üzere toplam 64 ders saatine katılırlar.

1 Kişi için 16 Haftalık 1 Kur 32  derslik Kurs Ücreti Ödeme Şekilleri:

 TAKSİTLİ  ÖDEME :  4 x 265 = 1060 tl + KDV 

Nakit veya Tek çekim Kredi Kartında indirimli fiyat Toplam 900 + KDV TL’dir

Açıklama Derslere devamlılık esastır ancak 16 haftalık kurs süresince dersini kaçıran kursiyerler en fazla 2 ders telafi dersi alabilirler.

Açıklama : Çocuk sınıflarımızın kursu Mayıs ayının son haftasında biter.Hazıranın ilk haftası sene sonu gösterilerini sunarlar ayrıca yeni yılın başından sonra ise her Cuma ekstra ders saatı ücretli olarak  performans dersleri  vardır. Derslere devamlılık esastır ancak 16 haftalık kurs süresince dersini kaçıran kursiyerler en fazla 2 ders telafi dersi alabilirler.16 Haftalık kurs sonunda devam eden kursiyerler ödemelerini yıl sonuna kadar kalan süredeki ücretlerini öderler.

 

2019 - 2020

 sezonu döneminde yapılan yıl sonu gösterilerini resim albümünü görmek için tıklayınız…

Hip-Hop,Latin Dansları,Show Dans, Modern Dans ve Bale Eğitiminin Çocukların Gelişimindeki Etkileri

Dansın her türü büyüme çağındaki çocuklarımızın fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini her açıdan etkiler. Özelikle dans etmek sistemli ve düzenli yapıldığında oldukça yararlı sonuçlar doğurmaktadır. Hem bedeninizi hem ruhunuzu geliştiren dans derleri de çocuğunuzun alabileceği en faydalı eğitimlerdendir. Doğru yöntemlerle yapılan eğitimlerin yararları ise:

  • Esnek, sağlam, ince, zarif, yani estetik bir görünüşe sahip olurlar.
  • Bir zaman sonra tüm hareketlerine oturuşu, duruşu, kalkışı, yürümesi hatta konuşması bile değişir.
  • Yaratıcılıkları artar.
  • Ekip halinde çalışmayı öğrenirler.
  • Dinledikleri klasik müzikler ile müzik kulağı ve zevki gelişmektedir.
  • Kendini ifade edebilme yeteneği gelişecektir.
  • Özgüveni artacaktır.
  • Sevdiği, zevk aldığı bir amaca yönelerek mutlu olacaktır.

Mutlaka sizinde çocuklarınız için ayıracak bir zamanının vardır yeter ki siz isteyin. Sevgilerimizle…

Veli Hobi Sınıflarımız

Çocuklarını kursa getiren velilerimiz için açılan sınıflardır. Velilerimiz isterlerse çocuklarının katıldığı kurslarla aynı saatlerde veliler için açılan ayrı bir sınıftaki HOBİ sınıflarımıza katılarak zamanlarını değerlendirebileceklerdir. Eğitim Döneminden Çocuk Sınıflarımızın sene sonu gösterilerinin videoları

2019-2020Tolga Han Dans Tolga Han Dans (0212) 356 68 68 dans@tolgahandans.com